Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 7
 

TRUST PRIMO TOUCH ČIERNE

 

Kompaktné bezdrôtové slúchadlá Trust Primo Touch v modernom čiernom dizajne ponúkajú skutočnú slobodu pohybu s mimoriadne dlhým bezdrôtovým dosahom. Pýšia sa malými rozmermi a skvelým zvukom s hlbokými basmi, ktorý bude znieť z 10 mm meničov. Slúchadlá vďaka ergonomickému tvaru kôstiek budú pohodlne sedieť v ušiach a poskytnú dokonalý komfort pri nosení po celý deň. Disponujú citlivým mikrofónom a intuitívnymi dotykovými prvkami, ktoré vám umožnia spravovať skladby, používať hlasového asistenta či jednoducho vybavovať hands-free hovory. Na jedno nabitie zvládnu hrať 4 hodiny a vďaka praktickému nabíjaciemu puzdru získate celkovo až 10 hodín prehrávania.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
26.6.2024
€24,90
   
Značka Trust
Kategória Školáčik
Záruka 2 roky
 

Trust Primo Touch

  • Bezdrôtové pripojenie - Slúchadlá disponujú moderným rozhraním Bluetooth 5.0 s bezdrôtovým dosahom až na vzdialenosť 10 metrov. Počas nabíjania telefónu sa môžete pohybovať v miestnosti bez toho, aby ste museli prerušiť prehrávanie hudby.

  • Nabíjajte na cestách - Slúchadlá Primo Touch ponúkajú na jedno nabitie výdrž až 4 hodiny. Dodávané puzdro slúži aj ako nabíjačka na cestách. Jednoducho vložte slúchadlá dovnútra a začnú sa nabíjať, vďaka čomu získate celkovo až 10 hodín prehrávania.

  • Kompaktný štýlový dizajn - Štýlové minimalistické slúchadlá kombinujú kvalitný zvuk a moderný vzhľad. Komfortné nosenie slúchadiel zaisťujú ergonomické kôstky, ktoré zostanú na svojom mieste a poskytnú dokonalé pohodlie po celý deň, a zároveň vás budú upozorňovať na zvuky v okolí.

  • Intuitívne dotykové ovládanie - Vďaka dotykovému ovládaniu umiestneným priamo na slúchadle získate rýchly prístup k najdôležitejším funkciám, ako je prehrávanie, pozastavovanie a preskakovanie skladieb. Zabudovaný mikrofón zaistí jednoduchý prístup k handsfree hovorom alebo hlasovému asistentovi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: