Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Senzorický MUFFIK nano puzzlík - kľúčenka SVIETIACE

 

Naše nové svietiace senzomotorické kľúčenky MUFFIK v tvare puzzlíkov, môžu byť efektívnym nástrojom na posilnenie jemnej motoriky, senzomotoriky a rozvoj koordinačných zručností u detí. Povrchy puzzlíkov najrôznejších tvarov a tvrdostí do seba ľahko zapadajú a precvičujú jemnú motoriku a zároveň stimulujú hmatové a nervové zakončenia dieťaťa. Zabudnite na nudné a jednotvárne cvičenia. Svietiace kľúčenky MUFFIK prináša pestrú škálu stimulujúcich textúr so schopnosťou svietiť v tme, ktoré osloví každé dieťa a nabáda k nekonečným možnostiam hry a učenia. Môžete ich schovať na záhrade, alebo v izbičke, a dopriať deťom magické večerné dobrodružstvo pri ich hľadaní. Senzomotorické puzzlíky nemajú žiadne pravidlá. Fantázii sa totiž medze nekladú. Vďaka tomu sú obľúbené aj u tých najmenších, pre ktorých je ťažké zostavovať obrázkové puzzle.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€1
   
Značka Muffik
Kategória MUFFIK
 

U dospelých neslúži len ako ozdoba na kľúče, ale aj pre nácvik jemnej motoriky po úrazoch a ochoreniach či ako antistresová pomôcka, ktorá skvele nahradí rušivé cvakanie perom. Veľkým pomocníkom budú svietiace kľúčenky aj u žien, ktorým uľahčia lovenie kľúčov v kabelkovej tmavej džungli.

 

  • Podpora vývoja detí - Stimulácia jemnej motoriky a senzomotoriky kľúčových pre rozvoj reči a koordinačných schopností.
  • Nekonečná zábava - Atraktívny dizajn s rôznymi tvarmi motivuje deti k hre a učeniu.
  • Všestranné využitie - Ideálne pre malé deti, väčšie deti i dospelých, či už ako vzdelávací nástroj alebo štýlový a praktický doplnok.
  • Antistresová pomôcka - Poskytuje príjemnú masáž prstov a slúži ako efektívny relaxačný nástroj pre dospelých.
  • Svietiace vlastnosti – Táto magická vlastnosť priláka každého dobrodruha.  

 

Rozmery jednotlivých dielov: 6,5 x 5,4 cm

 

Vzor podľa skladových zásob.

Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014  a EN 71-3:2019-08

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: