Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 8
 

SENZORICKÉ LOPTIČKY 5 ks

 

Zmyslové loptičky Tullo® Sensorki stimulujú zmysly dieťaťa a pomáhajú pri jeho vývoji. Každá loptička má inú textúru, ktorá poskytuje rôzne pocity. Intenzívne a výrazné farby stimulujú zrak.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
19.7.2024
€12,90
   
Kategória Balančné a jóga pomôcky
 

Tullo® Sensory Balls pôsobia na všetky zmysly dieťaťa a navyše podporujú ich rozvoj.

V prvom rade upútajú pozornosť dieťaťa ich farby. Navyše, veľkosť hračiek umožňuje ich uchopenie rôznymi spôsobmi a porovnanie ich hmotnosti. A nakoniec, hračky majú textúru, ktorú je možné fyzicky cítiť. Každá interakcia je dobre premyslená tak, aby zlepšila skúsenosti dieťaťa. Vďaka nej sa dieťa môže zabaviť rôznymi spôsobmi. Každá hračka je celkom iná, takže hľadanie podobností a rozdielov je tiež dôležitý tréning a zábava zároveň. Tvary sú prispôsobené veku dieťaťa a motorickým schopnostiam.

Tieto hračky sú ideálne na použitie pri masáži pre bábätká, pretože pri správnom používaní môžu uvoľniť svalové napätie. Čo je tiež dôležité, pravidelná masáž pomáha regulovať spánok vášho dieťaťa a upokojuje ho. Masáž detských chodidiel navyše predchádza plochým nohám!

Môžete si ich vziať aj do vane – ale po skončení zábavy nezabudnite z hračky odstrániť vodu!

Senzorické loptičky sú veľmi bezpečné - pre deti sú neškodné.  Vyrobili sme ich na 100% v Poľsku.

Vaše bábätko gúľa loptičku, chytí ju ručičkami, pozorne si ju prezerá, porovnáva s inými hračkami alebo ju dokonca hryzie – a pri tom každý deň intelektuálne a fyzicky rastie. Je úžasné to vidieť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: