Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Muffik Vetvičky tvrdé

 

S muffíkom ste sa už doma prechádzali po koreňoch stromov, popadaných šiškach, orechoch a kládach. Teraz nám do rodiny lesných povrchov pribudli vetvy.

€10,50
Značka Muffik
Kategória ORTOPEDICKÉ PODLOŽKY a pomôcky
Zvoľte variant
696 1 branches front brown Farba: Hnedá Skladom
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€10,50
   
696 6 branches front graphite Farba: Sivá Skladom
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€10,50
   
 

Tento povrch slúži na stimuláciu chodidla nohy a to na prevenciu aj na rehabilitáciu pozdĺžne či priečne spadnutej klenby. Ležiace vetvičky potrénujú balans a stred tela a ich vyčnievajúce hrče využijete pri reflexných masážach chodidiel. 
Reflexná terapia plôškou nohy je stará metóda založená na poznatku, že na chodidle existuje množstvo bodov a plôšok, ktoré korešpondujú s jednotlivými orgánmi a časťami tela a to cestou nervových prepojení.
Ich stimuláciou môžeme zlepšiť činnosť metabolizmu, činnosť vnútorných orgánov, odstrániť niektoré blokády chrbtice a podporiť rekonvalescenciu. Ďalej potom môžeme zlepšovať zažívanie eliminovať únavu či naopak nespavosť.

Jedným z našich cieľov je zvyšovanie kvality podláh, a preto sme inovovali spodnú stranu. Výsledkom je nielen lepší vzhľad ale aj funkčnosť. Zvýšili sme pružnosť podlahy a použili pevnejšie výstuhy, vďaka čomu sme dosiahli vyššiu nosnosť. Navyše pre deti evokuje aj podobnosť včelieho plástu. Tým pádom je naša podlaha prepracovaná precízne zo všetkých možných strán a taktiež vzhľadovo veľmi atraktívna. Vďaka špeciálnym zámkom v tvare puzzle do seba jednotlivé diely podlahy ľahko zapadajú a umožnujú nespočet kombinácií pri skladaní.

Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014  a EN 71-3:2019-08

Maximálne rozmery: 29,79 x 29,79 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: