Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Muffik Set ortopedických podložiek - Staň sa MUFFIKOM

 

Predstavujeme Vám štartovaciu sadu "Staň sa MUFFIKOM" - kľúč k zdravému vývoju a šťastnému detstvu Vašich najmenších. V tejto unikátnej sade nájdete starostlivo vybrané ortopedické podložky, ktoré nielen skrášli detskú izbu svojimi jemnými pastelovými farbami, ale predovšetkým podporia správny vývoj pohybového aparátu Vašich detí.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
18.6.2024
€32,90
   
Značka Muffik
Kategória MUFFIK
 

Súprava obsahuje štyri kusy ortopedických podložiek s tvrdými a mäkkými typmi. Tvrdé povrchy podložiek intenzívne premasírujú každý milimeter chodidla a maximálne ho prekrvia. Mäkké typy slúžia po zrelaxovaní, zregenerovaní a jemnom prekrvení chodidiel, ktoré sú pri ich posilňovaní a rehabilitácii veľmi dôležité. U starších detí stimuluje chodidlá nohy a krásne precvičí pozdĺžnu aj priečnu klenbu chodidiel. U dospelých podporuje žilovú gymnastiku, ktorá je dôležitá v boji proti trombóze a kŕčovým žilám.

Set "Staň sa MUFFIKOM" je ideálnym štartovacím bodom pre tých, ktorí s ortopedickými podložkami MUFFIK začínajú, ale aj pre tých, ktorí si chcú svoj súčasný MUFFIK set rozšíriť o ďalšie povrchy alebo moderné pastelové farbičky.

Nenechajte si ujsť príležitosť dať svojim deťom to najlepšie pre ich zdravie a vývoj. Štartovacia sada "Staň sa MUFFIKOM" je viac než len hračka, je to investícia do zdravého rastu a radosti Vášho dieťaťa.

Objednajte ešte dnes a staňte sa súčasťou rodiny MUFFIK, kde hravosť ide ruka v ruke so zdravím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: