Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Muffik set ortopedických podláh - Valgozita D

 

Veľmi veľa rodičov sa nás pýta, ktorý set alebo podložky pomôžu s valgóznymi kotníkmi. Kotníky sú však veľmi často len obrazom, ktorý poukazuje na problém niekde na inom miesto v tele.

Prepadá sa vnútorná hrana chodidla, pätná kosť je vo valgóznom postavení, všímate si kolienka do X, deti majú nestabilnú panvu a slabšie bruško. Nedostatočná stabilizácia panvy vedie k nesprávnému postaveniu dolných končatín, ktoré sa prejavuje hlavne v oblasti kotníkov. Často sa objavuje hypermobilita, vidíme väčšie rozsahy kĺbov a voľnejšie väzivo.

Dôležité je zaradiť balančné cvičenia k posilneniu hlbokého stabilizačného systému. Preto sme pre Vás a Vaše deti zostavili túto sadu, ktorá obsahuje ideálnu kombináciu podložiek.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
18.6.2024
€159
   
Značka Muffik
Kategória SETY
 

Obsahuje (15ks):

1x Had rozšírenie (2 ks )

1x Ježko tvrdý

1x Tráva mäkká

1x Lúka mäkká

1x Dinosaurie vajce mäkké

1x Okruhliaky mäkké

1x Twister

1x Pobrežie mäkké

1x Dinosaurie vajce mini tvrdé

1x Hviezdica mini mäkká

1x Tráva mini mäkká

1x Slimák mini mäkký 

1x Muffik mäkký

1x Magická Rotana 

Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014 a EN 71-3:2019-08, WPC (Drevo-biopolymérny kompozit)
Rozmery jednej puzzle: 29,79 x 29,79 cm

Čo hovoria fyzioterapeuti? "K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako to bolo konštrukčne myslené (na boso), a na teréne, ktorý im je pôvodne predurčení (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdze po kamencoch, tráve, lesnej ceste.” Presne to Vám náš set ponúka.
Certifikát nájdete TU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: