Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
  • 1 z 3
 

Muffik set ortopedických podláh - Mini Valgozita

 

Veľmi veľa rodičov sa nás pýta, ktorý set alebo podložky pomôžu s valgóznymi kotníkmi. Kotníky sú však veľmi často len obrazom, ktorý poukazuje na problém niekde na inom miesto v tele.

Prepadá sa vnútorná hrana chodidla, pätná kosť je vo valgóznom postavení, všímate si kolienka do X, deti majú nestabilnú panvu a slabšie bruško. Nedostatočná stabilizácia panvy vedie k nesprávnému postaveniu dolných končatín, ktoré sa prejavuje hlavne v oblasti kotníkov. Často sa objavuje hypermobilita, vidíme väčšie rozsahy kĺbov a voľnejšie väzivo.

Dôležité je zaradiť balančné cvičenia k posilneniu hlbokého stabilizačného systému. Preto sme pre Vás a Vaše deti zostavili túto sadu, ktorá obsahuje ideálnu kombináciu podložiek.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
27.5.2024
€94,90
   
Značka Muffik
Kategória SETY
 

Obsahuje (19ks):

1x Had rozšírenie (2 ks )

1x Ježko tvrdý

1x Lúka tvrdá

1x Dinosaurie vajce mäkké

1x Okruhliaky tvrdé

1x Pobrežie mäkké

1x Kokos eko 

1x Lastúry mäkké

 

Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014 a EN 71-3:2019-08, WPC (Drevo-biopolymérny kompozit)
Rozmery jednej puzzle: 29,79 x 29,79 cm

Čo hovoria fyzioterapeuti? "K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako to bolo konštrukčne myslené (na boso), a na teréne, ktorý im je pôvodne predurčení (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdze po kamencoch, tráve, lesnej ceste.” Presne to Vám náš set ponúka.
Certifikát nájdete TU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: