Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

MUFFIK Antistresová pomôcka

 

Vtipné zmyslové hračky pomáhajú zvládať stres.

Pre tých, ktorý radi hopsajú nohami alebo klikajú perom. Jednoduché, opakujúce sa pohyby vám umožnia odpútať myseľ od zdroja stresu a sústrediť sa na to, na čom záleží.

Tieto hračky pomáhajú človeku znížiť stres alebo sa sústrediť v prítomnosti mnohých rozptýlení, ktoré poskytujú zaujímavú hmatovú spätnú väzbu, ľahko sa používajú a uskladňujú, pre niektorých ľudí sa môžu stať nepostrádateľnými spoločníkmi.

€3,50
Značka Muffik
Kategória ORTOPEDICKÉ PODLOŽKY a pomôcky
Zvoľte variant
606 3 muffik antistresova pomucka Farba: Modrá Skladom
Môžeme doručiť do: 25.7.2024
€3,50
   
606 muffik antistresova pomucka Farba: Zelená Skladom
Môžeme doručiť do: 25.7.2024
€3,50
   
606 1 muffik antistresova pomucka Farba: Žltá Skladom
Môžeme doručiť do: 25.7.2024
€3,50
   
606 2 muffik antistresova pomucka Farba: Červená Skladom
Môžeme doručiť do: 25.7.2024
€3,50
   
 

MODRÁ A ČERVENÁ varianta-Táto hračka využívá magnetický systém zostávajúci z dvoch pevne umiestnených stacionárnych magnetov a pohyblivého magnetu medzi nimi, ktorý je odpudzovaný od oboch z nich. Magnety sú zabudované v tele hračky. 

ŽLTÁ A ZELENÁ varianta- Táto hračka je navrhnutá tak, že jazdec sa neposúva tam a späť, ale otáča. Rotácia prebieha okolo osi upevnenej v tele hračky. Po stlačení jazdca sa najprv odporom priblíži k telu, potom cez neho „vystrelí“ a vykoná plnú rotáciu okolo svojej osi, až sa opäť oprie o magnetický odpor alebo prst, ktorý ho zatlačil. Posuvníkom tak môžete opakovane otáčať a získavať tak od hračky hmatovú odozvu.

Pohyblivý magnet je zabudovaný v jazdci, ktorý sa môže pohybovať tam a naspäť a vyskakuje z púzdra z jednej alebo druhej strany.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: