Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Muffik aktívne tyčky

 

Predstavujeme Vám Aktívne tyčky - skvelý doplnok k detskej aktívnej podložke  Peň , ktorý prenesie detské hry a aktivity s MUFFIK ortopedickými podložkami na úplne novú úroveň! S tyčkami otvoríte dvere nekonečnej zábave a tvorivosti, zatiaľ čo Vaše deti rozvíjajú svoje motorické schopnosti a koordináciu. 

€1,90
Značka Muffik
Kategória DOPLNKY
Zvoľte variant
906 3 muffik prdts 074 Farba: Modrá Skladom
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
€1,90
   
906 4 muffik prdts 073 Farba: Limetková Skladom
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
€1,90
   
906 6 muffik prdts 076 Farba: Žltá Skladom
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
€1,90
   
906 7 muffik prdts 075 Farba: Červená Skladom
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
€1,90
   
 

S tyčkami a podložkou Peň môžete ľahko vytvárať rôznorodé prekážky a hry, ktoré prispôsobíte veku a schopnostiam Vašich detí. Vytvorenie výškovo nastaviteľnej prekážky na preskočenie, prelezenie či podliezanie pomocou spojok je len začiatok. Pridajte kruh  a univerzálnu spojku a Vaše deti si užijú vlastný basketbalový kôš alebo vyskúšajú svoje schopnosti na horizontálnych či vertikálnych prekážkach zakomponovaných do ortopedickej opičej dráhy. Možnosti sú nekonečné a zábava nikdy nekončí. 

Nechajte svoje deti rozvinúť kreativitu a fyzickú zručnosť s týmto univerzálnym doplnkom, ktorý vdýchne nový život ich herným aktivitám na ortopedických podložkách MUFFIK. Či už je cieľom vylepšiť ich koordinačné schopnosti cez slalom alebo precvičiť presnosť pri hode kruhom , tyčky sú perfektnou voľbou pre každého malého dobrodruha. 

Vytvorte ihrisko plné dobrodružstva priamo u Vás doma!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: