Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Muffik Aktívna korytnačka

 

Predstavujeme Vám Aktívnu korytnačku MUFFIK. Hračku, ktorá premení každý deň Vášho dieťaťa na dobrodružstvo plné objavovania, zábavy a učenia. Táto inovatívna hračka nielenže rozsvieti oči Vášmu malému prieskumníkovi, ale tiež mu pomôže rozvíjať kľúčové zručnosti nevyhnutné pre jeho budúcnosť ako je rovnováha, koordinácia a orientácia v priestore.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
18.6.2024
€54,90
   
Značka Muffik
Kategória DOPLNKY
 

Korytnačka sa dá ľahko rozložiť na štyri balančné stupienky, ktoré poskytujú nekonečné možnosti zábavy a cvičenia. Táto flexibilita umožňuje deťom vytvárať rôzne trasy a prekážkové dráhy, ktoré stimulujú ich tvorivosť a podporujú fyzickú aktivitu. Vďaka tomu sa Vaše deti nebudú len baviť, ale zároveň posilnia stred tela, členky a chodidlá, čo je zásadné pre správny fyziologický vývoj. 

Aktívna korytnačka MUFFIK je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a bezpečnosť pri hre. Jej farebné prevedenie pritiahne pozornosť a zaujme každé dieťa. Po hraní deti jednoducho navŕšia stupienky na seba do tvaru korytnačky, čím ušetríte veľa miesta.

Nechajte Vaše dieťa vydať sa na cestu plnú objavov, kde každý krok posilňuje jeho telo a myseľ. Táto hračka je perfektnou voľbou pre každého rodiča, ktorý chce svojmu dieťaťu poskytnúť nielen zábavu, ale aj zdravý základ pre jeho ďalší rozvoj.

Investícia do Aktívnej korytnačky od MUFFIKA je investíciou do zdravého a šťastného detstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: