Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Lávka s MUFFIK nano puzzle (10ks)

 

Máte doma malého dobrodruha, ktorý sa nebojí žiadnej prekážky, alebo skôr opatrného človiečika, ktorý rozmýšľa každý krok? Naša novinka MUFFIK lávka je tu pre každého a v kombinácii s dvoma Aktívnymi pňami posunie Váš ortopedický set MUFFIK podložiek doslova na "vyšší" level.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€45,90
   
Značka Muffik
Kategória ORTOPEDICKÉ PODLOŽKY a pomôcky
 

Pomocou MUFFIK lávky prepojte dva Pne a získate tak plnohodnotnú balančnú kladinu. Tá nielenže rozvíja koordináciu a rovnováhu, ale jej prekonanie posilní sebadôveru a odvahu Vašich najmenších. Táto lávka v sebe skrýva výrezy, do ktorých sú zakomponované naše obľúbené senzorické MUFFIK nano puzzlíky , ktoré prinášajú nácvik jemnej motoriky a senzomotoriky pre detské ručičky a stimuláciu chodidiel na posilnenie klenby.

Vďaka krásnemu drevenému prevedeniu zapadne do Vášho interiéru a premení detskú izbu na prales smiechu, zábavy a zdravého pohybu.

NOSNOSŤ lávky je 80 kg!

Rozmer: 70 x 11,5 cm. 

Rozšírenie ortopedického setu MUFFIK - V spojení s dvoma  Pňami , ktoré sú kompatibilné s ortopedickými podložkami MUFFIK, premeníte chôdzu po ortopedických podložkách v nové dobrodružstvo.

Podpora fyzického rozvoja  - Na MUFFIK lávke precvičia deti kladenie nožičiek jednu pred druhou, koordináciu oko-noha a koncentráciu. Balansovaním na lávke posilní stred tela a svaly dolných končatín. Chôdzou po MUFFIK nano puzzliakoch stimulujú chodidlo a jeho klenbu.

Odvaha a sebadôvera - Prekonaním akejkoľvek prekážky posilňujú malí prieskumníci nielen telo, ale aj myseľ. Rozvíja sa odvaha, rozvážnosť a sebadôvera.

Jemná motorika a senzomotorika - Vďaka senzorickým MUFFIK nano puzzliam deti precvičujú jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.

Esteticky príťažlivý design - Krásne drevené prevedenie zapadne do každého interiéru a dodáva štýl.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: