Ortopedické podložky pomáhajú nielen deťom spevňovať chodidlá a svaly na celom tele, ale aj rodičom príjemne relaxovať.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Veľký adventný kalendár Mixit 2023

 

Najväčší adventný kalendár od Mixit je aj tento rok najnabitejší kalendár, aký sme kedy vyrobili a pre tento rok sme sa inšpirovali tými najkrajšími vianočnými rozprávkami. Čaká na vás 26 dobrôt a z nich niekoľko absolútnych noviniek! Na Mikuláša a na Štedrý deň si otvoríte rovno 2 krabičky s prekvapením. 

Celý kalendár je zároveň veľkým bábkovým divadlom! Pridáme vám k nemu divadelné kulisy a rozprávkové postavičky. :) Krabičky vytvoria po otočení originálnu mozaiku a môžete ich použiť i ako krásny obal na darčeky. 

Tešte sa opäť na prierez tým najlepším z našej ponuky - v krabičkách sa skrýva müsli, Mixitky, oriešky, kaše, sušienky, kokosové chipsy, praclíky, mandle v čokoláde a tiež darčeky a úplné novinky - predstaví sa vám napr. naša lahodná Créme boule plná výborného krému z talianskych lieskových orieškov, Mixitella crunchy s nasekanými piemontskými orieškami alebo trebárs nový perníkový mix. :)

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
1.12.2023
€57,99
   
Značka Mixit
Kategória Zdravé mlsanie
 

Zloženie:

1x Crème boule - Cinnamon Chocolate (30 g), 1x Ovocné Mixies - prírodné želé cukríky (35 g), 1x Mixit kokosové chipsy do vrecka - Karamel (60 g), 1x MiniMixitella Crunchy Premium - Lieskové oriešky z Piemontu a kakao (27 g), 1x Anjelská nádielka do vrecka (80 g), 1x Čertovská nádielka do vrecka (80 g), 1x Vianočná kaša do vrecka (60 g), 1x MiniMixitella Premium - Piemontský lieskový oriešok s karamelom (27 g), 1x Chrumkavý banán, jahoda, čučoriedka (23 g), 1x Kokosová kaša s bielou čokoládou do vrecka (50 g), 1x Crème boule - Double chocolate (30 g), 1x Mixit kokosové chipsy do vrecka - Kakao (60 g), 1x Crème boule - Strawberry caramel (30 g), 1x Chrumkavá Jahoda (13 g), 1x Oriešky z pece do vrecka - Údená paprika (50 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Kokos + Kakao (45 g), 1x Krehké sušienky v čokoláde do vrecka (80 g), 1x Čoko-ládovanie do vrecka (60 g), 1x Perníkový mix do vrecka (60 g), 1x Granola z pece - Slaný karamel do vačku (70 g), 1x Chrumkavé banánky v čokoláde do vrecka (70 g), 1x Mixitka - Vianočná (45 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Škorica (44 g), 1x Oriešková Mixitka - Višne + Pistácie (40 g), 1x Vianočný mix do vrecka (60 g), 1x Mixit praclíky do vačku - Biela čokoláda a vanilka (70 g)

 

Rozmery kalendára: 50 x 40 x 14 cm

#advent #kalendár #Vianoce #darček #Mikuláš

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: